Check Gratis digitaal ontwerp

Check Gratis verzending

Check Gratis sample

Lader bedrukken – Xoopar stoomadapter bedrukken

Stoom lader bedrukken?

Stroom lader bedrukken? Deze lader van Xoopar is beschikbaar in verschillenmde kleuren en kan full colour bedrukt worden.

 

Product samenstellen

Vanaf  21,95

1. Kleur
Wijzigen
2. Aantal
Wijzigen
Verzending (NL/BE) Gratis
Instelkosten Gratis
Per stuk  0,00 (excl. BTW)
Totaal  0,00 (incl. BTW)
Levering uiterlijk woensdag 12 februari - spoedlevering op aanvraag
Hulp nodig? Direct chatten
Chat gesloten , open vanaf 09:00
  • Prijs is inclusief instelkosten, bedrukking en verzending
  • Gratis 3d visualisatie binnen 60 minuten
  • Gratis sample per post verstuurd

Lader bedrukken – Xoopar stoomadapter bedrukken

  • Levering uiterlijk woensdag 12 februari
  • Minimum afname: 10 stuks
  • Decoratie: Beschikbaar in 6 kleuren

> Stroom lader bedrukken? Deze lader van Xoopar is beschikbaar in verschillenmde kleuren en kan full colour bedrukt worden.   Uw eigen laders bedrukken kan al vanaf 10 stuks, vraag nu uw offerte aan!

Deze GaN-stroomadapter van 65 W is ontworpen om laptops, tablets en smartphones snel en efficiënt op te laden. Hij beschikt over een USB-A poort met maximaal 18W vermogen en een Type-C poort met maximaal 65W vermogen. Wanneer beide poorten tegelijkertijd worden gebruikt, levert hij maximaal 9 W vermogen per poort. Het slimme oplaadindicatielampje geeft niet alleen de oplaadstatus aan, maar gaat ook uit als het apparaat volledig is opgeladen en kan handmatig worden uitgeschakeld door het aan te raken. Het compacte en praktische ontwerp maakt hem gemakkelijk in gebruik. Het is gemaakt van brandwerend gerecycled plastic, wat zorgt voor veiligheid en duurzaamheid. Of je nu thuis, op kantoor of onderweg bent, deze adapter is een betrouwbare stroomoplossing voor al je apparaten.

Kleur
Oranje
Geel
Zwart
Wit
Blauw
Rood
Aantal
10
25
50
100
250

Bedrukking

Bestanden uploaden
Je kunt gemakkelijk en snel bestanden toevoegen aan je bestelling in het afrekenproces. In de winkelwagen staat een button waar je jouw bestanden toe kunt voegen. Heb je er voor gekozen dat PromoBee het ontwerp maakt? Dan is het mogelijk om hier ondersteunend materiaal bij te voegen zoals logo’s, foto’s of overige bestanden. De maximale upload grootte is 100MB.

Meerdere bestanden of groter dan 100MB?
Zijn je bestanden groter dan 100MB of wil je in 1 keer meerdere bestanden uploaden? Maak dan gebruik van Wetransfer. Gebruik hierbij info@promobee.nl als e-mailadres.

Controle
Voordat we tot bedrukking overgaan, controleren we uw ontwerp op diverse punten. Mochten we problemen ontdekken, dan brengen we u op de hoogte.

Vragen over uw digitale ontwerp?
We staan klaar om al uw vragen rondom het digitale ontwerp (en overige vragen) te beantwoorden. Schroom niet en neem contact op via: 0528 – 85 11 55 of info@promobee.nl.

Levertijd

De levertijd van dit product is uiterlijk woensdag 12 februari

Track & trace
Zodra uw producten gedrukt zijn ontvangt u een track & trace code.

Spoedlevering
Mocht u te maken hebben met een deadline? Vraag dan via de normale procedure een offerte aan via onze website en vermeldt bij deze aanvraag de datum waarop u de producten uiterlijk nodig hebt. Wij zullen dan ons uiterste best doen om de bestelling op tijd af te leveren.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Lader bedrukken – Xoopar stoomadapter bedrukken” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *